1375 907 909 شماره تماس

مشاوره خانواده

 مشاوره خانواده

 مشاوره خانواده - مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

 

سایت مشاوره خانواده با هدف افزایش دانش افراد جامعه درباره جنبه‌های مختلف زندگی خانوادگی شامل آشنایی‌های قبل از ازدواج، خواستگاری، ازدواج، مدیریت زندگی زناشویی، تربیت فرزندان، راهکارهای موفقیت در کار و زندگی و هر آنچه که سبب شود خانواده در جهت موفقیت و کامیابی گام بردارد، پا به عرصه وجود نهاده است. سایت مشاوره خانواده با یکی از مجرب‌ترین گروه‌های مشاوره‌ای در کشور، تمام تلاش خود را جهت هدایت کاربرانش در مسیر خوشبختی و موفقیت خواهد کرد.

اهمیت مشاوره خانواده

در طول پنجاه سال گذشته، گذران زندگی بسیار مشکل‌تر شده است که می‌تواند دلایل بسیار متفاوتی داشته باشد. برخی از آنها عبارتند از: ساعات کار طولانی، ترافیک روزافزون، افزایش بهای مسکن، خوراک و بهداشت، بالا رفتن قروض کارهای اعتباری و ترکیب مسئولیت‌های کار و مراقبت از فرزندان در خانواده  های دو شغله، که هرکدام می‌تواند یکی از دلایل ایجاد استرس در زندگی پیشرفته و پرشتاب ما باشد و بر جنبه‌های مختلف زندگی خانوادگی ما تأثیرگذار باشد.از طرفی استرس فراوانی که زن و مرد امروزی تجربه می کنند ،ضرر جبران ناپذیری به روابط عاطفی آنها وارد می کند.بیشتر ما آنقدر مشغله داریم که حتی گاهی موارد بدیهی را نمی بینیم.

حداقل دو دهه است که نگرش والدین نسبت به تربیت کودک در ایران در حال تغییر است، برخلاف سال‌های قبل که والدین جوان تنها با استفاده از تجارب بزرگان فامیل، به تربیت فرزندان خود اهتمام می‌ورزیدند، غالب پدر و مادران امروزی به دنبال فراگیری روش‌های علمی و روزآمد برای آموزش‌وپرورش فرزندان خود هستند. پرورش مهارت‌های شخصی، تقویت پایه‌های خانواده و رشد بنیه‌های اخلاقی فردی و خانوادگی امری است که کمتر فرد مسئولی به‌دوراز آموزه‌ها و دست آوردهای امروزی در پی ارتقاء آن می‌باشد.وجود تکنولوژی جدیدی که برای در ارتباط بودن انسان ها با یکدیگر ساخته شده است و دسترسی شبانه روزی به اینترنت و تلفن های همراه،باعث شده که این تکنولوژی ها به عنوان بهترین ابزار انتقال دانش و اطلاعات شناخته شوند.لذا سایت مشاوره خانواده با هدف ثمربخشی پاره ای از وقت افراد و خانواده ها طراحی شده است.

در صورت نیاز به مشاوره خانواده و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از گروه مشاوره خانواده مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط و مشاوره تلفنی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاورین مرکز مشاور همه روزه در تمامی طول هفته حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب در خدمت خانواده های عزیز می باشند.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *