1375 907 909 شماره تماس

امروزی لباس بپوشید-مشاوره خانواده

امروزی لباس بپوشید – مشاوره خانواده

امروزی لباس بپوشید - مشاوره خانواده

امروزی لباس بپوشید – مشاوره خانواده

امروز روز مهمی است. امروز تنها روزی است که واقعیت دارد. پس چرا باید بی‌اهمیت با آن برخورد کنید؟ به دلیل اهمیت امروز، برایش خوب لباس بپوشید. اشتباه نکنید این حرف‌ها را آن‌طور که مادرم به من می‌زد به شما نمی‌گویم. مادرم می‌گفت که همیشه لباس‌های زیرت باید آن‌قدر تمیز باشند که اگر جایی مجبور شدن لباس‌هایت را درآوری از اینکه دیگران تو را با آنها ببینند خجالت نکشی.ببین، خیلی از این قوانین به انتخاب آگاهانه، تصمیمات آگاهانه و بیداری آگاهانه ارتباط دارند. مردمان آگاه کسانی هستند که بر تمام قوانین، هشیارانه فکر و عمل می‌کنند. آنان می‌دانند چه می‌کنند و به کجا می‌روند. اگر شما هم می‌خواهید زندگی بیشتر از یکسری حوادث و وقایع پیش‌آمده برایتان باشد و آن را به مبارزات واقعی و خشنودکننده و تجربیات پربار تبدیل کنید، باشد پس مجبورید آگاهانه عمل کنید.

هر روز را متفاوت آغاز کنید

باید هرروز را با خوش‌آمدگویی شروع کنید و بااهمیت به آن بنگرید. از خواب بیدار می‌شوید، دوش می‌گیرید/اصلاح می‌کنید/آرایش می‌کنید/موهایتان را شانه می‌زنید/دندانتان را مسواک می‌زنید…درواقع همه این کارها را می‌کنید که بهتر به نظر بیایید. خوش‌بو باشید، خوش‌لباس، تمیز و به‌روز لباس بپوشید. طوری باشید که انگار به مهمانی، تولد و یا مصاحبه‌ای برای شغلی جدید می‌خواهید بروید. به همان اندازه‌ای که خوب و تمیز و مرتب لباس بپوشید آن روز هم همان‌طور شروع و تمام می‌شود.برخورد مردم با شما متفاوت خواهد شد. به همان اندازه هم شما عکس‌العمل بهتری با دیگران خواهید داشت. شکل رفتاری این قضیه معنی صعودی را طی می‌کند. نگران این موضوع هستم که  مبادا با سخت‌گیری کردن، قضیه را اشتباه کنید. نه، برعکس. راحت، اما مفید لباس بپوشید.

آخر هفته‌های خود را چگونه می‌گذرانید؟

آخر هفته‌ها چطور؟ می که این سؤال را می‌کنید. حتماً آخر هفته را راحت بگذارید اما حرفم را با ول کردن و بی‌قیدی خودتان را اشتباه نگیرید. آخر هفته به دیدن دوستانتان یا خانواده‌تان می‌روید. (مگر اینکه آخر هفته‌ها هم تنها باشید) آنان هم انتظار دارند که شما را آراسته ببینند. به همان اندازه‌ای که اهمیت دارد دوستانتان هم‌شکل نامرتب شما را نمی‌خواهند. این قضیه صرفاً به خودتان بستگی دارد. شما با خوب پوشیدن به همان اندازه هرروز به قضایا اهمیت می‌دهید. به‌این‌ترتیب نتیجه مثبت آن بر روی اعتمادبه‌نفس و خودباوری شما اثر دارد.

روی آنچه گفتم فکر کنید

از شما نمی‌خواهم هرچه می‌گویم صد درصد قبول کنید. امتحان کنید و ببینید که واقعاً جواب می‌دهد یا نه؟ اگر جواب نگرفتید و سرحال نشدید آن‌وقت به همان روش‌های قدیمی‌تان روی‌آورید. اما پاسخ عمل به  این قانون را برای شما تضمین می‌کنم. حتماً سرحال‌تر، شادتر، پرانرژی خواهید شد. اگر به این مرزهای جدید برسید دیگر محال است روش قبلی‌تان را استفاده کنید.

در صورت نیاز به مشاوره خانواده و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره خانواده مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *