1375 907 909 شماره تماس

با جریان زندگی جاری شوید

با جریان زندگی جاری شوید – مشاوره خانواده

با جریان زندگی جاری شوید - مشاوره خانواده

با جریان زندگی جاری شوید – مشاوره خانواده

هرروز، هرلحظه زندگی، سریع و سریع‌تر می‌گذرد. اسب زندگی چنان با سرعت می‌دود که نمی‌دانم اگر برای رسیدن به آن یک پرش نداشته باشیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این قانون به شما می‌گوید که اگر زندگی موفق، شاد، کامل و معنی‌داری می‌خواهید با جریان آن همراه شوید. زندگی سرشار از ماجرا و پاداش داشتن خیلی ساده است. مطمئنم که حتماً این کار را می‌کنید وگرنه این قانون را نمی‌خواندید.

راهکار چیست؟-مشاوره خانواده

حالا چگونه با آن همراه شویم؟ خب ساده‌ترین راه این است که برای هر چیز دیگری که مجبور بودیم همراه شویم با زندگی هم همان‌طور باشیم. ابتدا یک نقشه، یک هدف یا یک فرمول داشته باشید حالا با آن همراه شوید.برای مثال، فرض کنید که مدیر یک کمپانی بزرگ هستید و مسئول اجرای یک طرح شده‌اید. باید برای راه‌اندازی یک نمایشگاه برنامه‌ریزی کنید. در ابتدا خواسته‌هایتان را شرح دهید (فروش صد قلم از اجناس، دادن کادو به مشتری‌ها و تعدادی مشتری جدید پیدا کردن). همه اینها قسمت‌هایی از هدف شماست. برنامه را به کارکنان خود توضیح می‌دهید. دستورات هرکدام را مکتوب به آنان می‌دهید. با برنامه‌هایتان در محل حاضر می‌شوید و همه‌چیز را با کارمندانتان مرور می‌کنید. پس جریان کار شروع‌شده و شما هم همراه آن شده‌اید. زندگی هم چندان متفاوت با این مثال نیست. آن‌هم نوعی پروژه است. فقط اهمیت بیشتری دارد.

بدون فکر، روزها تیره‌وتار خواهند شد-مشاوره خانواده

مطمئنم که منظور را فهمیده‌اید. باید با زندگی همراه شد. اگر بدون هدف باشید. به‌آسانی در آن غرق می‌شوید. می بدون هدف، هرروز زندگی‌تان را تیره‌وتار کنید و ندانید که به کجا و به چه خواهید رسید.باید صادقانه بگویم که به نظر من زندگی مثل اجرای یک پروژه نیست بلکه بیشتر شبیه یک مبارزه پاداش دار، هیجان‌انگیز، غنی، متنوع و پر از تجربیات فوق‌العاده و غیرقابل‌انتظار است. اگر می‌خواهید بهترین استفاده را از آن ببرید باید کمی اندیشه چاشنی آن کنید. بدون فکر، روزها تیره‌وتار خواهند شد. بدون فکر، خیلی ساده سرگردان شده و در جریان تند زندگی غوطه می‌خورید.

عادت کرده‌ام که فکر کنم به هر چه می‌رسم خوب است. به‌گونه‌ای معتقد به سرنوشت ماجرادار خودم هستم. در این زندگی آماده هر پیشامدی که در سر راهم سبز می‌شود هستم. درعین‌حال، از اینکه هدفی داشته باشم و به‌جای بی‌کار چرخیدن برای آن زحمت به شک سود زیادی برده‌ام.به همین دلیل هم وقایع خوب آسان‌تر اتفاق می‌افتند.

در صورت نیاز به مشاوره خانواده و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره خانواده مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *