1375 907 909 شماره تماس

رازهای یک زندگی زناشویی موفق 3

رازهای یک زندگی زناشویی موفق 3 – مشاوره خانواده

رازهای یک زندگی زناشویی موفق 3 - مشاوره خانواده

رازهای یک زندگی زناشویی موفق 3 – مشاوره خانواده

به حداکثر رساندن ظرفیت تغییرتان-مشاوره خانواده

کارکردن روی رابطه زناشویی‌تان ممکن است سخت و زمان‌بر باشد. باید عزمتان را جزم کنید که مغلوب کسی یا چیزی مانند خستگی نشوید. نکات زیادی برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت تان در پیشرفت‌هایی که می‌خواهید داشته باشید،وجود دارند.به دوستان نزدیک خود بگویید که در حال حاضر مشغول کار روی مشکلات رابطه‌تان هستید.از آنها بخواهید کنارتان باشند و از  شما حمایت کنند. آنها می‌توانند به حرف‌هایتان گوش کنند و به شما کمک کنند.

اگر بچه کوچک دارید از خانواده یا دوستان بخواهید از آنها مراقبت کنند تا شما به‌عنوان زن و شوهر وقت بیشتری برای خودتان داشته باشید. در اینصورت می توانید درباره مشکلات خود صحبت کنید یا اینکه فقط در کنار هم آرامش خود را به‌دست آورید.اگر فرزندانتان عقل رس هستند شاید ترجیح دهید به آنها بگویید که به‌عنوان یک زوج نیاز به فضای بیشتری دارید تا به بعضی امور بپردازید. اما حتماً به آنها اطمینان خاطر بدهید که مشکلات رابطه، بخشی طبیعی از زندگی زناشویی است و الزاماً قرار نیست شما از هم جدا شوید.

اجازه ندهید رابطه‌تان تمام‌ وقت و فکر شما را اشغال کندمشاوره خانواده

حتماً یک رمان خوب یا فیلم یا هر چیزی که به آرامش شما کمک می‌کند دم دست داشته باشید.چند سفر یا فعالیت تفریحی در برنامه خود بگنجانید تا هردوتان چیزی داشته باشید که انتظارش را بکشید.وقتی در حال ایجاد تغییر در رابطه‌تان هستید احتمال دارد بیش از معمول دچار تنش شوید. پس سعی کنید در طول این مدت مشغله جدیدی برای خود درست نکنید.

با تغذیه مناسب و ورزش مداوم، خود را در شرایط فیزیکی خوب نگه‌دارید.ضمن صحبت درباره مشکلات رابطه‌تان حتماً پیشرفت‌هایتان را جشن بگیرید. مرتب به هم بگویید”خوب پیش می‌رویم، مگه نه؟”و از اوقات خوشتان باهم لذت ببرید.با دوستانی که دوستتان دارند و برایتان ارزش قائلند وقت بگذرانید.فعالیت‌هایی را که در آنها خوب هستید انجام دهید. ازلحاظ فیزیکی خودتان را تحویل بگیرید تا بدین‌وسیله خودباوری شما تقویت شود.

 

در صورت نیاز به مشاوره خانواده و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره خانواده مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *