1375 907 909 شماره تماس

عزت‌نفس در زنان و مردان-مشاوره خانواده

عزت‌نفس در زنان و مردان – مشاوره خانواده

عزت‌نفس در زنان و مردان - مشاوره خانواده

عزت‌نفس در زنان و مردان – مشاوره خانواده

 

عزت‌نفس یک مرد، به توانایی او در کسب نتیجه است و عزت‌نفس یک زن منوط به احساسات و کیفیت روابط اوست.زنان به‌جای اینکه هدف‌گرا باشند به روابط گرایش دارند و بیشتر به اظهار لطف و توجه علاقه‌مند هستند. اگر مردی به تفاوت‌های یک زن آگاه نباشد، هنگام کمک رساندن به او کارها خراب‌تر می‌شود.

مردان زمانی تحریک‌پذیر و توانا می‌شوند که احساس نمایند به آنها نیاز هست و زنان زمانی تحریک‌پذیر و توانا می‌شوند که احساس دل‌بستگی کنند.مردی که عاشق است سعی می‌کند بهترین باشد، زمانی که دریچه قلبش باز است اعتمادبه‌نفس زیادی احساس می‌کند تا هر تحول عظیمی را بپذیرد، او از سودجویی شخصی به اهمیت دادن به دیگران می‌رسد.

زمانی که زنی ناراحت،درهم‌شکسته یا گیج و خسته و نومید است بیشتر از همه به یک رقابت ساده نیاز دارد که احساس تنهایی نکند، نیاز دارد که او را دوست بدارند و نوازشش کنند.

در موقع تألمات روحی، چیزی که موردنیاز یک زن است، این است که شنونده خوبی داشته باشد. در روابط عاطفی، مردان بیشتر نیاز دارند که احساس امنیت کنند تا اینکه به‌صراحت از زنی هم‌فکری بخواهند.

زن باید توجه داشته باشد که زیاد از حد اظهارنظر نکند و حمایت مرد را به یاد داشته باشد.زنانی که از اعتمادبه‌نفس خوبی برخوردار هستند، مادرانی لایق و فرهیخته و باصلابتی می‌باشند. مردانی که عزت‌نفس بالایی دارند،انسان‌های بابرکت و با نعمتی می‌شوند.

فرزندان خانواده‌هایی که از عزت‌نفس بامعنایی برخوردار هستند انسان‌هایی بسیار مفید و ایدئال در جامعه انسانی بار می آیند.”عزت‌نفس عنصری است بر اقتدار شخصیت در زندگی مشترک”

 

در صورت نیاز به مشاوره خانواده و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره خانواده مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

روانشناسی خانواده

قوانینی که همسران باید بدانند ۱

قوانینی که همسران باید بدانند ۲

مقدمه‌ای بر تفاوت‌های زن و مرد

معیارهای درونی و برونی در زنان و مردان1

معیارهای درونی و برونی در زنان و مردان2

معیارهای درونی و برونی در زنان و مردان3

چگونه بر عشق شکن‌ها غلبه کنیم

ایجاد یک زندگی زناشویی شاد

رفتارهای آزاردهنده با همسر ممنوع

رازهای داشتن ازدواج موفق1

رازهای داشتن ازدواج موفق2

لبخند بزنید

دنیا را باید از منظر عشق دید

مدیریت اختلاف در زندگی زناشویی ۱

مدیریت اختلاف در زندگی زناشویی ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *