1375 907 909 شماره تماس

عشق در معنای زندگی زن و مرد-مشاوره خانواده

عشق در معنای زندگی زن و مرد – مشاوره خانواده

عشق در معنای زندگی زن و مرد - مشاوره خانواده

عشق در معنای زندگی زن و مرد – مشاوره خانواده

زنان در عشق‌بازی حرفه‌ای‌تر هستند!

در عشق‌بازی زن از مرد ماهرتر است. زیرا میل مرد چندان شدید نیست که دیده عقل او را ببندد و سر اینکه از قدیم او را عاقل‌تر گفته‌اند، همین است.شدت هیجان عشق در زن کمتر از مرد  است ولی وسعت آن بیشتر است،به‌طوری‌که همه گوشه‌ها و زوایای زندگی او را در برمی‌گیرد. زن وقتی شاداب و سرزنده است که معشوق باشد و توجه به او مایه حیات اوست.اگر زن در عشق برتر از مرد است، مرد هم در دوستی از او برتر است. مردان می‌توانند باهم دوست شوند ولی زنان می‌توانند باهم آشنا شوند.مردان در کنار هم معنا و عشق به زندگی را بهتر می‌فهمند و زنان در کنار هم نسبت به معنای زندگی و زیبایی‌های آن تعبیر دیگری دارند.

عزت‌نفس و حسادت مرد مانند عشق او شدید است ولی دامنه و زمان کمتری دارد. ولی حسادت زن در ابعاد زندگی مانند عشق او پایدار است.حس تملک در مرد بیشتر و نیمی از عشق اوست  درحالی‌که حس تملک در زن ضعیف‌تر است و او همه‌چیز متعلق به خود را به‌گونه‌ای مشترک می‌داند.عشق مرد نه‌تنها ازخودگذشتگی است، بلکه باوجود تناقض ظاهری تضمین پیروزی، اقتدار و غرایز فردی هم است و عشق زن به همسر و زندگی مشترک بر مبنای عادت و پیوستگی است.کار خاص زن خدمت به بقای نوع و کار خاص مرد خدمت به خانواده است.

محبت بنای آفرینش است!

اولین و اساسی‌ترین دلیل خلقت انسان، محبت و عشق‌ورزی است. عشق قدرتمند و والا است و بزرگ‌ترین ارزش انسان و منشأ ایمان در زندگی مشترک و در بیان عالی حیات است.اصل عشق بر پایه برکت و فراوانی قرار دارد و نیرویی است که تولید  عشق می‌کند و تجلی شیرین زندگی مشترک است.همه همسران نسبت به هم سرشار از عشق هستند و این منبع بیکران پیوسته و لبریز است و با تلنگری می‌توان از مواهب آن سود جست. در معیارهای همسرداری، عشق سرشت ذاتی ماست و ترس ساخته ذهن، اگر ترس و بی‌تفاوتی در جایگاه عشق قرار گیرد، آنگاه بین همسران طلاق عاطفی ایجاد می‌شود.

در صورت نیاز به مشاوره خانواده و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره خانواده مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

روانشناسی خانواده

قوانینی که همسران باید بدانند ۱

قوانینی که همسران باید بدانند ۲

مقدمه‌ای بر تفاوت‌های زن و مرد

معیارهای درونی و برونی در زنان و مردان1

معیارهای درونی و برونی در زنان و مردان2

معیارهای درونی و برونی در زنان و مردان3

چگونه بر عشق شکن‌ها غلبه کنیم

ایجاد یک زندگی زناشویی شاد

رفتارهای آزاردهنده با همسر ممنوع

رازهای داشتن ازدواج موفق1

رازهای داشتن ازدواج موفق2

عزت‌نفس در زنان و مردان

دنیا را باید از منظر عشق دید

مدیریت اختلاف در زندگی زناشویی ۱

مدیریت اختلاف در زندگی زناشویی ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *