1375 907 909 شماره تماس

مذاکره درباره تشریفات آغاز به‌کار-مشاوره جنسی

مذاکره درباره تشریفات آغاز به‌کار – مشاوره جنسی

مذاکره درباره تشریفات آغاز به‌کار - مشاوره خانواده

مذاکره درباره تشریفات آغاز به‌کار – مشاوره جنسی

 

بسیاری از زوج‌ها اجازه می‌دهند تا رابطه جنسی خودش و به‌صورت تصادفی اتفاق بیفتد یا همیشه منتظرند تا میل جنسی همسرشان شعله‌ور شده و رابطه را آغاز کند. اما این رویکرد مناسبی نیست چراکه در این صورت هر دو در اتاق انتظار می‌نشینند تا دیگری پیش‌قدم شود. بهترین اقدام این است که راهی پیدا کنید که به‌جای حدس زدن، بتوانید از حس و حال جنسی و تمایل وی برای برقراری رابطه مطلع شوید.

روشی که برای شروع به رابطه جنسی به‌کار می‌برید از فردی به فرد دیگر تفاوت خواهد داشت. چراکه افراد روحیات جنسی متفاوتی دارند و لذا تمایلات جنسی متفاوتی از خود نشان می‌دهند. گاهی یک روش ظریف و زیرکانه پاسخگوی نیاز جنسی طرفین می‌باشد و گاهی روشی شجاعانه و خطرپذیرانه تر موردپسند می‌باشد.

 

چند روش پیشنهادی برای شروع رابطه جنسی

یک شروع ملایم و عاشقانه

شروع این روش می‌تواند بیان ساده یک جمله دوستت دارم باشد و یا می‌تواند با مقدماتی چون ماساژ جنسی، روشن کردن شمع و خوردن شام در فضای رمانتیک همراه باشد. گاهی حتی تنها شستن ظرف‌ها به‌جای همسرتان می‌تواند نشان‌دهنده عشق شما به او باشد و گاهی هم نشاندن یک بوسه گرم و ملایم بر روی گونه‌هایش این پیام را به وی می‌رساند. و درنهایت می‌توانید از بخواهید که شب را زودتر به رختخواب بروید.

 

یک شروع جسورانه

گاهی اوقات می‌تواند بدون بهانه سرایی یک‌راست رفت سر اصل مطلب.مثلاً مستقیم بگوید که خواهان رابطه جنسی با او هستید و یا اینکه با کمک دستتان نقطه جنسی حساس همسرتان را تحریک کنید.

 

یک شروع سراسیمه و پرشور

کار را با بوسیدن او و در آغوش کشیدنش آغاز کنید. اما بعد کار را تسریع کنید و با کمک نوازش و حرکت دست‌ها روی بدن، شهوت را در او شعله‌ور سازید.

 

یک شروع شهوت‌انگیز و تقریباً گستاخانه

این یک روش شجاعانه است چراکه هرکسی جرات انجام آن را ندارد. این روش زمان و شرایط خاص خود را می‌طلبد. اگر فردی شجاع هستید می‌توانید با پوشیدن لباس‌های تحریک‌آمیز جلوی همسرتان و یا اجرای حرکاتی مرحله‌به‌مرحله خود را برهنه کنید.

در صورت نیاز به مشاوره جنسی و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره جنسی مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *