1375 907 909 شماره تماس

مشکلی که در میان گذاشته شود نصف می‌شود-مشاوره جنسی

مشکلی که در میان گذاشته شود نصف می‌شود – مشاوره جنسی

مشکلی که در میان گذاشته شود نصف می‌شود - مشاوره خانواده

مشکلی که در میان گذاشته شود نصف می‌شود – مشاوره جنسی

وقتی یک طرف رابطه زناشویی نمی‌تواند به‌اندازه طرف دیگر از لذت جنسی بهره‌مند شود، هر برخورد جنسی می‌تواند به او حس عدم‌تساوی را منتقل کند. اگر شما طرف بدون مشکل باشید ممکن است از اینکه هنوز دارید از رابطه جنسی‌تان لذت می‌برید احساس گناه و ناراحتی کنید و اگر طرف مشکل‌دار رابطه باشید ممکن است باز احساس گناه کنید که با مشکل خود باعث آزار همسرتان می‌شوید.

البته حقیقت این است که مشکلات جنسی هیچ‌وقت تنها به یک نفر تعلق ندارند. اگر تعاملات جنسی شما به خاطر بروز مشکلی تحت‌الشعاع قرارگرفته‌اند این مشکل هردوی شماست. وقتی زن و شوهر قادر باشند این امر را کاملاً هضم کنند، کار کردن باهم برای حل مشکل بسیار آسان‌تر می‌شود.

وقتی مشکلات را باهم در میان نگذارید و درباره آن بحث نکنید ممکن است دلخوری زیاد شود. اگر شما فرد مشکل‌دار باشید ممکن است احساس گناه و شرمندگی کنید که چرا نمی‌توانید به‌تنهایی از پس مشکل برآیید و اگر طرف مقابل باشید با خود می‌گویید نکند عامل این مشکل کاری بوده که شما کرده‌اید یا نکرده‌اید. با افزایش نگرانی و اضطراب در هردوی شما ممکن است میانتان فاصله بیفتد و مشکل حل ناشدنی به نظر بیاید.

اعتراف به وجود مشکل در رابطه جنسی گام اول برای حل مشکل است

مشاوره جنسی

اولین گام برای حل یک مشکل جنسی آن است که اذعان کنید رابطه‌تان چنین مشکلی دارد و این مشکل به‌خودی‌خود رفع نمی‌شود. وقتی بپذیرید چنین مشکلی وجود دارد، می گزینه‌های درمانی پیش رویتان را بررسی کنید و با حل آن رابطه خود را ادامه دهید.

متداول‌ترین عامل مشکلات جنسی بروز مشکلات در رابطه زناشویی است. اگر هریک از شما از دیگری عصبانی یا دلخور باشد این مسئله می‌تواند بر رابطه جنسی‌تان اثر بگذارد. حتی اگر فکر کنید می‌توانید احساساتتان را کنترل کنید بازهم در رختخواب آن‌ها را بروز می‌دهید یا به‌کل از داشتن رابطه جنسی با همسرتان خودداری می‌کنید.

اگر فکر می‌کنید مشکلات جنسی‌تان به خاطر وجود مسائل حل‌نشده‌ای در رابطه زناشویی شماست باید اول به حل آن مسائل بپردازید. وقتی رابطه زناشویی‌تان به ثبات گذشته بازگشت، ممکن است مشکلات جنسی خودبه‌خود حل شوند. در غیر این صورت باید به‌عنوان زن و شوهر انرژی خود را بر حل آن‌ها متمرکز کنید.عامل مشکلات جنسی هرچه باشد اکثر زوج‌ها می‌توانند از پس آن برآیند. اگر باهم صادق و روراست باشید، اگر هر دو صبور، همدل و شوخ‌طبع باشید می‌توانید امیدوار باشید که بازهم از تعاملات جنسی عالی بهره‌مند شوید.

در صورت نیاز به مشاوره جنسی و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره جنسی مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *