1375 907 909 شماره تماس

مواجهه با افت میل جنسی-مشاوره جنسی

مواجهه با افت میل جنسی – مشاوره خانواده

مواجهه با افت میل جنسی - مشاوره خانواده

مواجهه با افت میل جنسی – مشاوره خانواده

درمانگران حوزه روان‌شناسی جنسی می‌گویند مشکلی که در این مقوله نسبت به سایر مشکلات رشد چشمگیری دارد کاهش میل جنسی است که آن را لیبیدو هم می‌نامند. شمار افرادی که با مشکل میل جنسی ضعیف دست به گریبانند رو به افزایش است، ضمن اینکه بسیاری از زن و شوهرها هم حس می‌کنند میل جنسی‌شان باهم سازگاری و تطابق ندارد.

میل جنسی در افراد مختلف متفاوت است و در طول زندگی یک فرد هم بسته به نوع رابطه وی و سایر شرایط زندگی‌اش، تغییر می‌کند. اما اگر ضعف میل جنسی یا عدم سازگاری در انگیزش‌های جنسی در شما دائمی است،می‌تواند برای رابطه زناشویی‌تان مشکل‌ساز باشد.

افزایش میل جنسی ضعیف-مشاوره جنسی

کنار گذاشتن رابطه جنسی برای چند هفته در مواقع بیماری یا استرس یا بعد از تغییری تأثیرگذار در زندگی مانند از دست دادن عزیزان یا تغییر شغل، امری کاملاً طبیعی است. همچنین اغلب زنان و تعدادی از مردان وقتی تازه بچه‌دار می‌شوند متوجه تغییراتی در میل جنسی‌شان می‌شوند.همه زن و شوهرها وقت‌هایی را تجربه می‌کنند که میل جنسی یکی از آنها یا هردوی آنها، کم می‌شود. پذیرش این تغییرات به‌عنوان جزر و مدهای یک رابطه جنسی بسیار مهم است.

اما اگر عامل اولیه کاملاً برطرف شود و مدتی طولانی هم بگذرد اما میل جنسی بازنگردد، این مسئله می‌تواند حتی بر سالم ترین روابط زناشویی هم تأثیر منفی بگذارد. بسیاری از زن و شوهرها دچار احساس گناه و وازدگی می‌شوند و به گرایش و جاذبه‌های جنسی خود شک می‌کنند. ضمن اینکه سرد شدن برای مردان می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.پیام رسانه ها این است که مردان همیشه طالب رابطه جنسی هستند بنابراین وقتی مردی این طور نباشد هر دو طرف ممکن است دچار اضطراب و سردرگمی شوند.

در صورت نیاز به مشاوره جنسی و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره جنسی مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *