1375 907 909 شماره تماس

هماهنگ کردن امیال جنسی ناهمساز-مشاوره جنسی

هماهنگ کردن امیال جنسی ناهمساز – مشاوره جنسی

هماهنگ کردن امیال جنسی ناهمساز - مشاوره خانواده

هماهنگ کردن امیال جنسی ناهمساز – مشاوره جنسی

هر زن‌وشوهری باید بین خودشان این مسئله را حل کنند که چه میزان رابطه جنسی در رابطه زناشویی‌شان قابل‌قبول است. شمار محدودی از زوج‌ها هستند که فکر می‌کنند بیش‌ازاندازه رابطه جنسی دارند. اما مسلماً مواقعی پیش می‌آید که دست‌کم یکی از زوجین حس می‌کند میزان این رابطه کافی نیست.

هیچ قانون دقیقی برای تعداد دفعات رابطه جنسی نوشته‌نشده است. هیچ فرقی نمی‌کند که یکی از زوجین هرروز بخواهد رابطه جنسی داشته باشد یا اینکه برعکس تنها ماهی یک‌بار خواهان آن باشد بازهم هردوی شما سالم و نرمال هستید. اما می‌توان راهکارهایی در پیش گرفت که این تضاد را تا حدی که هر دو طرف را متقاعد کند، برطرف ساخت.

بحث برای همسان‌سازی نیازهای جنسی متفاوت به نظر کار سختی می‌آید اما این‌طور نیست. چراکه در این‌گونه بحث‌ها معمولاً یکی از طرفین احساس می‌کند که همسرش قصد کم گذاشتن و دریغ از او را دارد و طرف دیگر فکر کند که همسرش زیاده‌خواه و بی‌منطق است. در اولین مرحله، می این مسئله را بپذیرید که هردوی شما در اولین گام برای حل مشکل، باید این مسئله را بپذیرید که خواسته‌های هیچ‌یک از شما نادرست نیستند فقط طبیعت متفاوتی دارید. برای حل این مشکل که چندان هم بزرگ نیست می‌توانید باهم، همکاری نمایید.

راهکارهایی برای حل این مشکل-مشاوره جنسی

باید فضای آرام و رمانتیکی را در خانه ایجاد کنیم چراکه این فضا تحریکات لازمه برای شروع رابطه جنسی و  احتمال شکل‌گیری رابطه جنسی را افزایش می‌دهد. برای شکل‌گیری این محیط نیاز به مسئولیت‌پذیری هر دو طرف دخیل در رابطه می‌باشد. برخی از زوج‌ها قوانین جالبی را وضع می‌کنند مثلاً یک روز را برای رابطه جنسی آزاد اعلام می‌کنند که در آن اجازه دارند بدون هیچ محدودیتی با یکدیگر وارد رابطه شوند. بالا بردن میزان صمیمیت و شور می‌تواند باعث افزایش میل جنسی دشه و رابطه را لذت‌بخش‌تر کند.

در صورت نیاز به مشاوره خانواده و نیاز به تغییر و بهبود روابط خانوادگی می توانید از مشاوره خانواده مرکز کمک بگیرید. برای ارتباط می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس ارتباط با ما

909-907-1375

لینک های مفید

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

راهنمای خانواده

زندگی زناشویی

بهبود روابط بین زن و شوهر

آموزش اداره زندگی زناشویی

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه محیط خانه را از سردی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *